Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONASUMON0136
Kod producenta: MB16ACE
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 4718017500357
Kensington Lock: Nie
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Port DVI: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
AMD FreeSync: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
NVIDIA G-SYNC: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 6 kWh
Standard VESA: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): B
Kolor produktu: Szary
Pobór mocy: 8 W
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany wyłącznik: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Typ matrycy: IPS
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Przekątna ekranu: 15,6"
Kolory wyświetlacza: 262000 kolorów
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 70 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 800:1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 429839
Wbudowany tuner tv: Nie
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 429839
Wysokość opakowania: 290 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 429839
Głębokość opakowania: 76 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 429839
Waga wraz z opakowaniem: 1,65 kg
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Szerokość opakowania: 434 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 429839
Rozmiar plamki: 0,179 x 0,179 mm
HDMI: Nie
Wejście audio: Nie
Kompatybilność 3D: Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Przewody: USB Type-C
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
HDCP: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wyjście na słuchawki: Nie
Typ HD: Full HD
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Ekran dotykowy: Nie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Waga (z podstawą): 800 g
Rozmiar obrazu (w poziomie): 34,4 cm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 226,4 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 19,4 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 359,7 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 8 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 920 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Szary |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 8 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 6 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | B |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 226,4 mm |
| Waga (z podstawą): | 800 g |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 359,7 mm |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 434 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,65 kg |
| Wysokość opakowania: | 290 mm |
| Głębokość opakowania: | 76 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | USB Type-C |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 34,4 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 800:1 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kompatybilność 3D: | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 19,4 cm |
| Kolory wyświetlacza: | 262000 kolorów |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Rozmiar plamki: | 0,179 x 0,179 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 70 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Standard VESA: | Nie |
| Kensington Lock: | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Port DVI: | Nie |
| Wejście audio: | Nie |
| HDMI: | Nie |
| HDCP: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 429839 |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.