Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONSA1MON0240
Kod producenta: LS37D800UAUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095971025
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDMI: Tak
Kensington Lock: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Ilość DisplayPort: 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ilość portów HDMI: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Obracany: -30 - 30°
Pozycjonowanie na rynku: Profesjonalny
Regulacja pochylenia: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
AMD FreeSync: Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Kolor nóżek: Czarny
Przewodowa sieć LAN: Tak
Głębokość (bez podstawy): 41,8 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Standard VESA: Tak
Wysokość (bez podstawy): 486,5 mm
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Kolor produktu: Czarny
Waga (bez podstawy): 5,9 kg
HDCP: Tak
Certyfikaty: Windows 11
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2207801
Szerokość (bez podstawy): 823,9 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Regulowana wysokość (max): 12 cm
Długość przekątnej ekranu (cm): 92 cm
Wyjście na słuchawki: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Podstawa dołączona: Tak
Wysokość opakowania: 181 mm
Obrotowe: Tak
Typ matrycy: VA
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Głębokość opakowania: 604 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Przekątna ekranu: 37"
Auto source switch+: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 12,3 kg
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Adaptacyjny obraz: Tak
Szerokość opakowania: 921 mm
Strojenie fabryczne: Y
Wersja DisplayPort: 1.2
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wyłącznik czasowy Plus: Tak
Wersja HDMI: 2.0
Rozmiar obrazu (w poziomie): 80,8 cm
Rozmiar obrazu: Y
Stojak typu: HAS stojak
Rozmiar obrazu (w pionie): 45,5 cm
Jasność wyświetlacza (min): 280 cd/m2
Kształt ekranu: Płaski
Technologia wyświetlacza: LCD
Tryb Samsung Eye Saver: Tak
Przewody: USB Type-C,HDMI,Prąd przemienny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Funkcja Picture-in-Picture: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Wbudowany pzełącznik KVM: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ilość portów RJ-45: 1
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 37 kWh
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Infinity DCR
Typ HD: 4K Ultra HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Maksymalne zasilanie USB: 90 W
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy: 37 W
Pobór mocy (max): 190 W
Obraz po obrazie (PbP): Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Port USB: Tak
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B,USB Type-C
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wersja HDCP: 2.2
Waga (z podstawą): 8,9 kg
Zasilanie USB: Tak
Ilość portów upstream: 1
Wysokość urządzenia (z podstawą): 648 mm
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 66 kWh
Szerokość urządzenia (z podstawą): 823,9 mm
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Głębokość urządzenia (z podstawą): 250 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2510 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | Windows 11 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Profesjonalny |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max): | 190 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 37 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 37 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 66 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 823,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 250 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 648 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 823,9 mm |
| Waga (bez podstawy): | 5,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 486,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 41,8 mm |
| Waga (z podstawą): | 8,9 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,3 kg |
| Szerokość opakowania: | 921 mm |
| Głębokość opakowania: | 604 mm |
| Wysokość opakowania: | 181 mm |
| Stojak typu: | HAS stojak |
| Przewody: | USB Type-C,HDMI,Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Długość kabla zasilającego: | 1,5 m |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Typ HD: | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 37" |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 80,8 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Typ matrycy: | VA |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Infinity DCR |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 92 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 100% |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 45,5 cm |
| Jasność wyświetlacza (min): | 280 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 12 cm |
| Standard VESA: | Tak |
| Obracany: | -30 - 30° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| HDCP: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Typu B,USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB: | 90 W |
| Wersja HDCP: | 2.2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Rozmiar obrazu: | Y |
| Auto source switch+: | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus: | Tak |
| Adaptacyjny obraz: | Tak |
| Strojenie fabryczne: | Y |
| Port USB: | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver: | Tak |
| Ilość portów RJ-45: | 1 |
| Obraz po obrazie (PbP): | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2207801 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.