Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD2706U0
Kod producenta: 27B35HM
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4038986182218
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, zasilający
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Źródło zasilania: 100 - 240V 50/60Hz
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.5 x 363.1 x 35.2
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.5 x 451.8 x 191.9
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 5.05
Waga bez podstawy (kg): 3.05
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: D-Sub / VGA
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Nasycenie kolorów: 82,9% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 524 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | D-Sub / VGA |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +25° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 82,9% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, zasilający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614.5 x 451.8 x 191.9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614.5 x 363.1 x 35.2 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.05 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.05 |
| Informacje dodatkowe: | Źródło zasilania: 100 - 240V 50/60Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.