Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD2700R0
Kod producenta: GS27Q X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331855604
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 619 x 365.5 x 50,2
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 619 x 447 x 172
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.70
Waga bez podstawy (kg): 4.70
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: EDGE
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 34.00 W
Nasycenie kolorów: 110% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, zasilający), QSG, gwarancja
Typ matrycy: SS IPS
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Crosshair, Timer, PiP/PbP
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1142 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | SS IPS |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 110% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 34.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (DisplayPort, zasilający), QSG, gwarancja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 619 x 447 x 172 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 619 x 365.5 x 50,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.70 |
| Informacje dodatkowe: | Crosshair, Timer, PiP/PbP |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.