Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONSA1MON0251
Kod producenta: LS24F330EAUXEN
Stan magazynowy: 27 szt.
Kod EAN: 8806097683377
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
AMD FreeSync: Nie
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
NVIDIA G-SYNC: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Wyłącznik czasowy Plus: Tak
Standard VESA: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Eco Saving Plus: Tak
Kolor produktu: Czarny
Regulacja pochylenia: Tak
Tryb Samsung Eye Saver: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Zakres kąta nachylenia: -2 - 20°
Tryb gry: Tak
Przekątna ekranu: 24"
Głębokość (bez podstawy): 41,2 mm
Wersja HDCP: 1.4
Wysokość (bez podstawy): 322,8 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 0 kWh
Waga (bez podstawy): 2,4 kg
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Szerokość (bez podstawy): 539,5 mm
Standard gamy kolorów: NTSC
Długość przekątnej ekranu (cm): 60 cm
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Wysokość opakowania: 147 mm
HDMI: Tak
Głębokość opakowania: 380 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Roczne zużycie energii: 20 kWh
Waga wraz z opakowaniem: 4,3 kg
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Szerokość opakowania: 607 mm
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Wersja HDMI: 1.4
HDCP: Tak
Rozmiar plamki: 527,04 x 296,46 mm
Wbudowany USB hub: Nie
Kształt ekranu: Płaski
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Przewody: Prąd przemienny,HDMI
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Technologia wyświetlacza: LCD
Typ HD: Full HD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ekran dotykowy: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 14 kWh
Waga (z podstawą): 2,8 kg
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Wysokość urządzenia (z podstawą): 422,8 mm
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,5 mm
Pobór mocy: 14 W
Głębokość urządzenia (z podstawą): 217,4 mm
Pobór mocy (max): 25 W
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2388728
Ilość portów HDMI: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 383 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 14 kWh |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Roczne zużycie energii: | 20 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 0 kWh |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Pobór mocy (max): | 25 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Pobór mocy: | 14 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Waga (bez podstawy): | 2,4 kg |
| Waga (z podstawą): | 2,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 322,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 422,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 217,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 41,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 539,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 539,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Tryb gry: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Głębokość opakowania: | 380 mm |
| Szerokość opakowania: | 607 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4,3 kg |
| Wysokość opakowania: | 147 mm |
| Długość kabla zasilającego: | 1,5 m |
| Przewody: | Prąd przemienny,HDMI |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Rozmiar plamki: | 527,04 x 296,46 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60 cm |
| Typ HD: | Full HD |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów: | NTSC |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -2 - 20° |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Tryb Samsung Eye Saver: | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus: | Tak |
| Eco Saving Plus: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2388728 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.