Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD270410
Kod producenta: VG2709U-2K
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907028577
Waga z podstawą (kg): 6.70
Waga bez podstawy (kg): 4.40
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2,5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 22.30 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Nasycenie kolorów: 104% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Cable Organization: Yes
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +28°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.8 x 365.8 x 51
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0; DP 1.2; HDCP 2.2
Normy spełniane przez monitor: BIS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613.8 x 408~538 x 233.29
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1500 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | BIS |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +28° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2,5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 104% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Cable Organization: Yes |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613.8 x 408~538 x 233.29 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613.8 x 365.8 x 51 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.40 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0; DP 1.2; HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.