Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3400F0
Kod producenta: PG34WCDM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387307014
Zakrzywiony ekran: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: OLED
Rodzina: ROG Swift
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~390
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40~240
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: WOLED
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 786 x 551 x 275
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~390
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Informacje dodatkowe: HDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.2
Częstotliwość odchylania pionowego: 40~240
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 786 x (440.5~550.5) x 275.4
Wielkość plamki: 0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.40
Waga bez podstawy (kg): 5.60
Złącza zewn.: Kensington Lock
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6339 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Swift |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | WOLED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 40~240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 786 x (440.5~550.5) x 275.4 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30~390 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 786 x 551 x 275 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.60 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.