Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD3400G0
Kod producenta: 34M2C6500/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581806262
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.20
Waga bez podstawy (kg): 6.15
Kontrast statyczny: 1000000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 98.90 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 97% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275
Wyposażenie dodatkowe: Wspornik VESA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175
Typ matrycy: QD-OLED
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 175
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Ciemnoszary (Dark grey)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 813 x 367 x 164
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1800R
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR Tak Black 400
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 813 x 555 x 311
Wielkość plamki: 0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3291 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 175 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR Tak Black 400 |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 97% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 98.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wspornik VESA |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 813 x 555 x 311 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 813 x 367 x 164 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.15 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1800R |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.