Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD1600H0
Kod producenta: 90LM0381-B01370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017949040
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Kolor obudowy: Biały (White)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): DP: 31~75
Producent: ASUS
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): DP: 60
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 359,7 x 224,8 x 10,5 mm
Nazwa typu: Monitory LCD
Częstotliwość odchylania poziomego: 31-75 KHz
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Pobór energii (tryb czuwania): 0.00 W
Cechy: USB-C
Normy spełniane przez monitor: CE
Baza SCIP: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: 60 Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 359,7 x 224,8 x 10,5
Wielkość plamki: 0.179 mm
Waga z podstawą (kg): 0.83
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 800 :1
Złącza zewn.: USB Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Nasycenie kolorów: 45% (NTSC)
Klasa energetyczna: B
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 982 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 800 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | USB Type-C |
| Nasycenie kolorów: | 45% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.00 W |
| Klasa energetyczna: | B |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 359,7 x 224,8 x 10,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 0.83 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | DP: 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | DP: 31~75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.