Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILCUDROU0028
Kod producenta: WR1200E
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971690793371
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Gniazdko wyjścia DC: Tak
DSL WAN: Nie
Liczba rdzeni procesora: 1
Gniazdo karty SIM: Nie
Taktowanie procesora: 580 MHz
Ethernet WAN: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość anten: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Port USB: Nie
Głębokość produktu: 80 mm
Serwer DHCP: Tak
Szerokość produktu: 118 mm
Klient DHCP: Tak
Wysokość produktu: 27,5 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Waga produktu: 100 g
Kolor produktu: Biały
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Typ produktu: Router biurkowy
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA-PSK,WPA2
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
MIMO: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Certyfikaty zgodności: CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zasilacz sieciowy: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Typ pamięci RAM: DDR2
Poziom wzmocnienia anteny (max): 4,93 dBi
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Technologia Inteligent mesh: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ połączenia WAN: RJ-45
Typ anteny: 2x2
Zdjemowalna antena (anteny): Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Procesor wbudowany: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Wielkość pamięci flash: 8 MB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 104 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 64 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 8 MB |
| Taktowanie procesora: | 580 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 1 |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Kolor produktu: | Biały |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 118 mm |
| Wysokość produktu: | 27,5 mm |
| Głębokość produktu: | 80 mm |
| Waga produktu: | 100 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA-PSK,WPA2 |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Certyfikaty zgodności: | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ilość anten: | 2 |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 4,93 dBi |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.