Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0098
Kod producenta: TL-ER605
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6935364089597
DSL WAN: Nie
Jednoczesne połączenia: 150000
Diody LED: USB,Działanie,System,LAN,Sieć WAN
Gniazdo karty SIM: Nie
Zapobieganie atakom ARP: Tak
Obsługuje VPN: • 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect F
Ethernet WAN: Tak
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Wbudowany DRAM (eDRAM) pamięć: 128 MB
Zawartość opakowania: Router,Zasilacz,Kabel LAN,Instrukcja obsługi
Port USB: Nie
Routing oparty na regułach: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Protokoły Fibre Channel: IPsec/PPTP/L2TP
Typ pamięci RAM: DRAM
Protokoły zarządzające: Telnet
Proxy IGMP: Tak
Wysokość opakowania: 60 mm
Serwer DHCP: Tak
Compliance certificates: RoHS
Głębokość opakowania: 254 mm
Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP
Opcje montażu: Płaska powierzchnia
Waga wraz z opakowaniem: 650 g
Klient DHCP: Tak
Dziennik operacji użytkownika: Tak
Szerokość opakowania: 190 mm
Wbudowane diody LED: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
obsługuje SSH/SSL: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Zapobieganie atakom ICMP: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10,Windows 8.1,Windows 7,Windows Vista,Windows NT,Windows XP,Windows 8,Windows 2000,Windows 98SE
zapobieganie atakom DoS: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Przekierowanie portów: Tak
Port wan: Ethernet (RJ-45)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Pojemność stelaża: 1U
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3x,IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Możliwości montowania w stelażu: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Przycisk reset: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): Yes
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Protokół wybierania drogi: RIP-2,RIP-1
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Metoda autentyczności: SHA-1, MD5
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Zabezpieczenie firewall: Tak
Pobór mocy: 7,94 W
Głębokość produktu: 101 mm
Filtrowanie URL: Tak
Obsługa PoE: Nie
Szerokość produktu: 158 mm
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Wysokość produktu: 25 mm
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Liczba tuneli vpn: 20
Materiał obudowy: Aluminium
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: MD5,128-bit AES,256-bit AES,192-bit AES,3DES,SHA-1,DES
Funkcjonalność NAT: • One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP,• 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algori
Kolor produktu: Czarny
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Napięcie operacyjne: 9 V
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Typ połączenia WAN: RJ-45
Ilość portów USB: 1
Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH : Tak
Napięcie wejściowe AC: 120 - 240 V
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
Typ produktu: Router biurkowy
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Kontrola ruchu: Tak
Wbudowany wyłącznik: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 294 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Wbudowane diody LED: | Tak |
| Wbudowany DRAM (eDRAM) pamięć: | 128 MB |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Pobór mocy: | 7,94 W |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Obsługa PoE: | Nie |
| Napięcie operacyjne: | 9 V |
| Wysokość produktu: | 25 mm |
| Głębokość produktu: | 101 mm |
| Szerokość produktu: | 158 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | MD5,128-bit AES,256-bit AES,192-bit AES,3DES,SHA-1,DES |
| Zapobieganie atakom ICMP: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | Tak |
| zapobieganie atakom DoS: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Protokół komunikacyjny typu klient-serwer, (SFTP) za pomocą SSH v2: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Dziennik operacji użytkownika: | Tak |
| obsługuje SSH/SSL: | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3x,IEEE 802.3,IEEE 802.3u |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Proxy IGMP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): | Yes |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Liczba tuneli vpn: | 20 |
| Zawartość opakowania: | Router,Zasilacz,Kabel LAN,Instrukcja obsługi |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Port wan: | Ethernet (RJ-45) |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Opcje montażu: | Płaska powierzchnia |
| Obsługuje VPN: | • 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect Forward Secrecy (PFS) • PPTP VPN Server • 10 PPTP VPN Clients • 16 Tunnels • PPTP with MPPE Encryption • L2TP VPN Server • 10 L2TP VPN Clients • 16 Tunnels • L2TP over IPSec • OpenVPN Server • 10 OpenVPN Clients • 16 OpenVPN Tunnels,• One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP |
| Protokoły Fibre Channel: | IPsec/PPTP/L2TP |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Typ pamięci RAM: | DRAM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | MacOS |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 256 MB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Windows 10,Windows 8.1,Windows 7,Windows Vista,Windows NT,Windows XP,Windows 8,Windows 2000,Windows 98SE |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Pojemność stelaża: | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu: | Tak |
| Diody LED: | USB,Działanie,System,LAN,Sieć WAN |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 120 - 240 V |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Zapobieganie atakom ARP: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Metoda autentyczności: | SHA-1, MD5 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Routing oparty na regułach: | Tak |
| Jednoczesne połączenia: | 150000 |
| Kontrola ruchu: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Głębokość opakowania: | 254 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 650 g |
| Wysokość opakowania: | 60 mm |
| Szerokość opakowania: | 190 mm |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP |
| Protokoły zarządzające: | Telnet |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Protokół wybierania drogi: | RIP-2,RIP-1 |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Ilość portów USB: | 1 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Funkcjonalność NAT: | • One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG, UPnP,• 20 IPsec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect Forward Secrecy (PFS) • PPTP VPN Server • 10 PPTP VPN Clients • 16 Tunnels • PPTP with MPPE Encryption • L2TP VPN Server • 10 L2TP VPN Clients • 16 Tunnels • L2TP over IPSec • OpenVPN Server • 10 OpenVPN Clients • 16 OpenVPN Tunnels |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.