Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0117
Kod producenta: Archer AX72 PRO
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4897098686775
Port USB: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Serwer DHCP: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Klient DHCP: Tak
Liczba rdzeni procesora: 2
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 4804 Mbit/s
Taktowanie procesora: 1000 MHz
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 574 Mbit/s
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 4804 Mbit/s
Wysoka moc: Tak
Głębokość produktu: 147,2 mm
Przekierowanie portów: Tak
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: Tak
Szerokość produktu: 272,5 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Udostępnianie USB: Tak
Wysokość produktu: 49,2 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a
zapobieganie atakom DoS: Tak
Kolor produktu: Czarny
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Certyfikaty: FCC, CE, RoHS
Przycisk WPS: Tak
Dołączona antena: Tak
Typ produktu: Router stacjonarny/polowy
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Trasa statyczna: Tak
Przycisk reset: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Firewall: Tak
Wbudowany serwer FTP: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Obsługa Samby (pamięć masowa): Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,WPA,WPA3
Serwer medialny: Tak
Rodzaj zasilania: DC
Lampka kontrolna: Tak
Serwer VPN: OpenVPN, PPTP
Wbudowany wyłącznik: Tak
Funkcjonalność NAT: Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Virtual Server
Obsługuje VPN: OpenVPN, PPTP
Kontrola rodzicielska: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Procesor wbudowany: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Typ anteny: 3x3
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
DSL WAN: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Gniazdo karty SIM: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 6
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 495 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS |
| Funkcjonalność NAT: | Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Virtual Server |
| Obsługuje VPN: | OpenVPN, PPTP |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 1000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Typ produktu: | Router stacjonarny/polowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Wysokość produktu: | 49,2 mm |
| Głębokość produktu: | 147,2 mm |
| Szerokość produktu: | 272,5 mm |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| zapobieganie atakom DoS: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,WPA,WPA3 |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Wbudowany serwer FTP: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Trasa statyczna: | Tak |
| Serwer medialny: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Serwer VPN: | OpenVPN, PPTP |
| Udostępnianie USB: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Obsługa Samby (pamięć masowa): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Dołączona antena: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 4804 Mbit/s |
| Wysoka moc: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 574 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 6 |
| Typ anteny: | 3x3 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.