Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0108
Kod producenta: EBA63
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387003442
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise,WPA2-Personal,WPA-Personal,WPA-Enterprise,IPSec,SSH,WPS
Diody LED: Zasilanie
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Wysokość opakowania: 58 mm
Głębokość opakowania: 180 mm
Waga wraz z opakowaniem: 750 g
Szerokość opakowania: 262 mm
Prąd wejściowy: 1.5 A
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres napięcia DC: 12 V
Przewody: LAN (RJ-45)
6 GHz: Nie
BeamForming: Tak
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Metoda rozszerzenia obrazu: OFDMA
Taktowanie procesora: 1,7 MHz
Syslog: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Zestaw do montażu: Tak
Głębokość produktu: 160 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 2402 Mbit/s
Szerokość produktu: 160 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 2402 Mbit/s
Wysokość produktu: 42 mm
5 GHz: Tak
Waga produktu: 426 g
2,4 GHz: Tak
Kolor produktu: Biały
Ilość wsparć SSID: 5
Liczba użytkowników: 100 użyt.
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 574 Mbit/s
Obsługa sieci VLAN: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Wielkość pamięci flash: 256 MB
Ilość anten: 4
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Przycisk reset: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 669 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| 6 GHz: | Nie |
| Metoda rozszerzenia obrazu: | OFDMA |
| BeamForming: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 2402 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 2402 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Liczba użytkowników: | 100 użyt. |
| 5 GHz: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Przycisk reset: | Tak |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Prąd wejściowy: | 1.5 A |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Szerokość produktu: | 160 mm |
| Waga produktu: | 426 g |
| Wysokość produktu: | 42 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-Enterprise,WPA2-Personal,WPA-Personal,WPA-Enterprise,IPSec,SSH,WPS |
| Ilość wsparć SSID: | 5 |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Taktowanie procesora: | 1,7 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 180 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem: | 750 g |
| Szerokość opakowania: | 262 mm |
| Wysokość opakowania: | 58 mm |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość anten: | 4 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.