Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAMBZ5010
Kod producenta: AFi-P-HD
Stan magazynowy: 0 szt.
Opis ogólny: System Mesh UBIQUITI AmpliFi HD Mesh Point AC1750
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Zakres wilgotności względnej: 5 - 95 %
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 0.00
Cechy: AC1750
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 26 dBm
Port PoE: Nie
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps (2,4 GHz i 5 GHz)
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Zewnętrzna - 1 szt.
Strona o towarze: http://www.ubnt.com/unifi#apac
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 697 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | AC1750 |
| Port PoE: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Informacje dodatkowe: | Zakres wilgotności względnej: 5 - 95 % |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Strona o towarze: | http://www.ubnt.com/unifi#apac |
| Moc wyjściowa: | 26 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Zewnętrzna - 1 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 0.00 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Odpinana antena: | Nie |
| Antena: | Zewnętrzna - 1 szt. |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | System Mesh UBIQUITI AmpliFi HD Mesh Point AC1750 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps (2,4 GHz i 5 GHz) |
| Port PoE: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Zakres wilgotności względnej: 5 - 95 % |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | http://www.ubnt.com/unifi#apac |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny: | System Mesh UBIQUITI AmpliFi HD Mesh Point AC1750 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps (2,4 GHz i 5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 26 dBm |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.