Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIROU0034
Kod producenta: RG-EG105GW(T)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693272958
Typ połączenia WAN: RJ-45
Procesor wbudowany: Tak
Konstrukcja anteny: Wewnętrzny
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Nie
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Port USB: Nie
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 400 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk reset: Tak
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Obsługuje VPN: OpenVPN, IPsec VPN , PPTP VPN , L2TP VPN
MIMO: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,802.11a
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Taktowanie procesora: 800 MHz
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Głębokość produktu: 120 mm
Podpora kontroli przepływu: Tak
Szerokość produktu: 120 mm
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Wysokość produktu: 28 mm
Trasa statyczna: Tak
Kolor produktu: Czarny
Typ produktu: Router biurkowy
Klasa wydajności aplikacji: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 729 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | OpenVPN, IPsec VPN , PPTP VPN , L2TP VPN |
| Taktowanie procesora: | 800 MHz |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Szerokość produktu: | 120 mm |
| Głębokość produktu: | 120 mm |
| Wysokość produktu: | 28 mm |
| Przycisk reset: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podpora kontroli przepływu: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Trasa statyczna: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 400 Mbit/s |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Konstrukcja anteny: | Wewnętrzny |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.