Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0108
Kod producenta: ARCHER AX72
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4897098687215
Obsługa DMZ: Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Mostek WDS (Wireless Distribution System): Tak
Filtrowanie: Tak
zapobieganie atakom DoS: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-Enterprise,WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Rodzaj zasilania: DC
Modulacja: 1024-QAM,OFDM
Wyzwalanie portów: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Obsługa Samby (pamięć masowa): Tak
MIMO: Tak
Kontrola rodzicielska: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Technologia Inteligent mesh: Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Typ połączenia WAN: RJ-45
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Procesor wbudowany: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
DSL WAN: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ethernet WAN: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Ilość anten: 6
Liczba rdzeni procesora: 2
Port USB: Tak
Taktowanie procesora: 1000 MHz
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Klient DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 4804 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 574 Mbit/s
Głębokość produktu: 147,2 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 5400 Mbit/s
Szerokość produktu: 272,5 mm
Przekierowanie portów: Tak
Wysokość produktu: 49,2 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Kolor produktu: Czarny
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac
Typ produktu: Przenośny router
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Firewall: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 488 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Taktowanie procesora: | 1000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Przenośny router |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Szerokość produktu: | 272,5 mm |
| Wysokość produktu: | 49,2 mm |
| Głębokość produktu: | 147,2 mm |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise,WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| zapobieganie atakom DoS: | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System): | Tak |
| Obsługa Samby (pamięć masowa): | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 4804 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 5400 Mbit/s |
| Modulacja: | 1024-QAM,OFDM |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Port USB: | Tak |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 6 |
| DSL WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.