Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0109
Kod producenta: AX53
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 4897098683088
Napięcie operacyjne: 12 V
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Diody LED: LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN
4G: Nie
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Generacja sieci mobilnej: 4G
DSL WAN: Nie
Zasilacz sieciowy: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
3G: Nie
Ethernet WAN: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Ilość anten: 4
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Port USB: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Serwer DHCP: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Klient DHCP: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Zgodny z Mac: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8,Windows 7,Windows 2000,Windows 98SE,Windows XP,Windows NT,Windows 8.1,Windows 10
Głębokość produktu: 135 mm
Przekierowanie portów: Tak
Szerokość produktu: 260,2 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Wysokość produktu: 41,6 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax
Kolor produktu: Czarny
Przycisk WPS: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Intel® inside: Tak
Firewall: Tak
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0
Dostęp dla gości: Tak
Moc nadawania: CE:
Obsługa DMZ: Tak
Zabezpieczenie firewall: DoS, SPI
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Prąd wyjściowy: 2 A
Czułość odbiorcy: 2.4GHz: 11ac VHT20_MCS0:-96dBm 11ac VHT20_MCS8:-74dB 11ac VHT40_MCS0:-94dBm 11ac VHT40_MCS9:-70dB 11ax HE20_MCS0:-96dBm 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-93dBm 11ax HE40_MCS11:-63dBm 5GHz: 11ac VHT20_MCS0:-97dBm 11ac VHT20_MCS8:-75dBm 11ac VHT40_MCS0
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 274 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Czułość odbiorcy: | 2.4GHz: 11ac VHT20_MCS0:-96dBm 11ac VHT20_MCS8:-74dB 11ac VHT40_MCS0:-94dBm 11ac VHT40_MCS9:-70dB 11ax HE20_MCS0:-96dBm 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-93dBm 11ax HE40_MCS11:-63dBm 5GHz: 11ac VHT20_MCS0:-97dBm 11ac VHT20_MCS8:-75dBm 11ac VHT40_MCS0:-94dBm 11ac VHT40_MCS9:-70dBm 11ac VHT80_MCS0:-91dBm 11ac VHT80_MCS9:-67dBm 11ac VHT160_MCS0:-88dBm 11ac VHT160_MCS9:-63dBm 11ax HE20_MCS0:-97dBm 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-94dBm 11ax HE40_MCS11:-63dBm 11ax HE80_MCS0:-91dBm 11ax HE80_MCS11:-61dBm 11ax HE160_MCS0:-87dBm 11ax HE160_MCS11:-58dBm |
| Intel® inside: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy: | 2 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Szerokość produktu: | 260,2 mm |
| Głębokość produktu: | 135 mm |
| Wysokość produktu: | 41,6 mm |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | DoS, SPI |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Windows 8,Windows 7,Windows 2000,Windows 98SE,Windows XP,Windows NT,Windows 8.1,Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Zgodny z Mac: | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Moc nadawania: | CE: <20dBm (2.4GHz); <23dBm (5.15GHz~5.35GHz); <30dBm (5.47GHz~5.725GHz) FCC: <30dBm (2.4GHz &5.15GHz~5.25GHz&5.725GHz~5.825GHz) |
| Ilość anten: | 4 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| 4G: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.