Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILTPLROU0132
Kod producenta: EX141
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4895252502312
Port USB: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Protokoły zarządzające: TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, and TR-143
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Serwer DHCP: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Klient DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1201 Mbit/s
Głębokość produktu: 94 mm
Szerokość produktu: 182,7 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1201 Mbit/s
Wysokość produktu: 33,3 mm
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Kolor produktu: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Przekazywanie VPN: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
Obsługa DMZ: Tak
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,IPSec,WPA2,SSID
Modulacja: 1024-QAM
Prąd wyjściowy: 1 A
Wyzwalanie portów: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Serwer VPN: PPTP, OpenVPN, IPSec
Rodzaj zasilania: DC
Funkcjonalność NAT: ALG, Virtual Server, Port Trigger, DMZ, uPnP
Obsługuje VPN: IPSec, PPTP, L2TP
Kontrola rodzicielska: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Typ połączenia WAN: RJ-45
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Gniazdo karty SIM: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet WAN: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n)
Ilość anten: 4
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 235 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | ALG, Virtual Server, Port Trigger, DMZ, uPnP |
| Obsługuje VPN: | IPSec, PPTP, L2TP |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Szerokość produktu: | 182,7 mm |
| Głębokość produktu: | 94 mm |
| Wysokość produktu: | 33,3 mm |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,IPSec,WPA2,SSID |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przekazywanie VPN: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Serwer VPN: | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 1201 Mbit/s |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1201 Mbit/s |
| Protokoły zarządzające: | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, and TR-143 |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Port USB: | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.