Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0136
Kod producenta: Archer AXE75
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4897098687482
Dostęp dla gości: Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Liczba rdzeni procesora: 4
Obsługa DMZ: Tak
Serwer medialny: Tak
Taktowanie procesora: 1700 MHz
Serwer VPN: OpenVPN Server
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s
Filtrowanie URL: Tak
Technologia MU-MIMO: Tak
Głębokość produktu: 147,2 mm
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Szerokość produktu: 272,5 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2,WPA-Enterprise
Zdjemowalna antena (anteny): Tak
Wysokość produktu: 49,2 mm
Prąd wyjściowy: 2,5 A
Procesor wbudowany: Tak
Kolor produktu: Czarny
Napięcie operacyjne: 12 V
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Typ produktu: Router biurkowy
Rodzaj zasilania: DC
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Wbudowany wyłącznik: Tak
DSL WAN: Nie
Diody LED: Zasilanie, Sieć WAN, WLAN
Gniazdo karty SIM: Nie
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Obsługuje VPN: OpenVPN Server PPTP VPN Server L2TP VPN Server
Ethernet WAN: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Ilość anten: 6
Częstotliwość Wi-Fi: Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Port USB: Tak
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS
Serwer DHCP: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Zasilacz sieciowy: Tak
Klient DHCP: Tak
Zabezpieczenie DDoS: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
zapobieganie atakom DoS: Tak
Wysokość opakowania: 120 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Moc nadawania: FCC: ?29dBm (2.4 GHz), ?28dBm (5 GHz), ?22dBm (6 GHz) CE: ?17dBm (2.4 GHz), ?27dBm (5 GHz), ?20dBm (6 GHz)
Głębokość opakowania: 265 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 5400 Mbit/s
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,53 kg
Przekazywanie VPN: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Szerokość opakowania: 328 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): 2402 Mbit/s
Przewody: LAN (RJ-45)
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11a
Trasa statyczna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przycisk WPS: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac)
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Wbudowany serwer FTP: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Przycisk reset: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Firewall: Tak
Obsługa Samby (pamięć masowa): Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 576 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | OpenVPN Server PPTP VPN Server L2TP VPN Server |
| Certyfikaty zgodności: | Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 1700 MHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Diody LED: | Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 2,5 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Szerokość produktu: | 272,5 mm |
| Wysokość produktu: | 49,2 mm |
| Głębokość produktu: | 147,2 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2,WPA-Enterprise |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| zapobieganie atakom DoS: | Tak |
| Zabezpieczenie DDoS: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Technologia MU-MIMO: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Obsługa Samby (pamięć masowa): | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Trasa statyczna: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Wbudowany serwer FTP: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przekazywanie VPN: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Serwer medialny: | Tak |
| Serwer VPN: | OpenVPN Server |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 2500 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11a |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,53 kg |
| Szerokość opakowania: | 328 mm |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Głębokość opakowania: | 265 mm |
| Wysokość opakowania: | 120 mm |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 5400 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Port USB: | Tak |
| Moc nadawania: | FCC: ?29dBm (2.4 GHz), ?28dBm (5 GHz), ?22dBm (6 GHz) CE: ?17dBm (2.4 GHz), ?27dBm (5 GHz), ?20dBm (6 GHz) |
| Ilość anten: | 6 |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Tak |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.