Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBT8APBZ6020
Kod producenta: W15-Pro
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 6932849435153
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3at/af standard for PoE ports
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: MU-MIMO
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WEP
Antena: Wewnętrzna
Wymiary [G x S x W] (mm): 32 x 86 x86
Informacje dodatkowe: Wilgtoność względna: 10% - 90% bez kondensacji
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Moc wyjściowa: 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 4 dBi (2,4GHz), 5 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 505 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3at/af standard for PoE ports |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WEP |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 dBi (2,4GHz), 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | MU-MIMO |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 32 x 86 x86 |
| Informacje dodatkowe: | Wilgtoność względna: 10% - 90% bez kondensacji |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.