Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLACC0047
Kod producenta: TL-WA1201
Stan magazynowy: 17 szt.
Kod EAN: 6935364084035
Ilość anten: 4
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP,WPA-PSK,WPA,WPA2,64-bit WEP,WPA2-PSK
Wbudowany wyłącznik: Tak
Diody LED: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Ostrzeżenia: Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Typ anteny: Zewnętrzny
Identyfikacja typu urządzenia: Opcje DHCP
Zakres wilgotności względnej: 0 - 40%
Dopasuj funkcje trybu AP: System dystrybucji bezprzewodowej (WDS)
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 90 °C
Prąd wejściowy: 1.5 A
Przeznaczenie: Stół
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Umieszczenie: Stół
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Port wan: Ethernet (RJ-45)
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Głębokość produktu: 255 mm
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Szerokość produktu: 400 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Wysokość produktu: 72 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
5 GHz: Tak
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
2,4 GHz: Tak
Napięcie: 12 V
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 237 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac |
| MIMO: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 867 Mbit/s |
| Dopasuj funkcje trybu AP: | System dystrybucji bezprzewodowej (WDS) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Umieszczenie: | Stół |
| Prąd wejściowy: | 1.5 A |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Napięcie: | 12 V |
| Szerokość produktu: | 400 mm |
| Wysokość produktu: | 72 mm |
| Głębokość produktu: | 255 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128-bit WEP,WPA-PSK,WPA,WPA2,64-bit WEP,WPA2-PSK |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Identyfikacja typu urządzenia: | Opcje DHCP |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 90 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 40% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port wan: | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość anten: | 4 |
| Przeznaczenie: | Stół |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.