Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILCUDROU0015
Kod producenta: WR3000E
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6971690793692
Serwer DHCP: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4 / IPv6
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 2402 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3,WPA2-PSK,WPA-PSK
Prąd wyjściowy: 1 A
Ostrzeżenia: Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem.,Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury.,Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci.
Napięcie operacyjne: 12 V
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Rodzaj zasilania: DC
Dynamiczny adres IP: Tak
Diody LED: LAN, Zasilanie, Status, WPS
Stałe IP: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
OFDMA: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ilość portów Ethernet WAN: 1
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Zasilacz sieciowy: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Technologia Inteligent mesh: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Technologia MU-MIMO: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Głębokość produktu: 109 mm
DSL WAN: Nie
Szerokość produktu: 183 mm
Gniazdo karty SIM: Nie
Wysokość produktu: 38 mm
Kolor produktu: Biały
Ethernet WAN: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 161 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Status, WPS |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Szerokość produktu: | 183 mm |
| Głębokość produktu: | 109 mm |
| Wysokość produktu: | 38 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA3,WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Technologia MU-MIMO: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| OFDMA: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Stałe IP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4 / IPv6 |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ilość portów Ethernet WAN: | 1 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem.,Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury.,Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.