Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2404P0
Kod producenta: C24G2AE/BK
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 4038986148207
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI/D-Sub: 48-144 | DP: 48-165
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI (1,8 m), Power Cable C13, Kabel Displayport (1,8 m)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 536,1 x 321 x 68,5
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 23.60 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Producent: AOC
Częstotliwość odchylania pionowego: D-Sub: 48 - 144 Hz, DP 48 - 165 Hz
Opis ogólny: AOC 23,6" C24G2AE/BK 1920 x 1080 VA 165 Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 536,1 x 421,2 x 227,4
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wielkość plamki: 0.272 mm
Nazwa typu: Monitory LCD
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, DP 1.2
Wbudowany zasilacz: Tak
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 3.84
Cechy: VGA 2xHDMI 2xDP
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Baza SCIP: Nie
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -4° / +21,5°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 27.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 85% (NTSC)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 704 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | AOC 23,6" C24G2AE/BK 1920 x 1080 VA 165 Hz |
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.60 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | D-Sub: 48 - 144 Hz, DP 48 - 165 Hz |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -4° / +21,5° |
| Nasycenie kolorów: | 85% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.00 W |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Power Cable C13, Kabel Displayport (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 536,1 x 421,2 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 536,1 x 321 x 68,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.84 |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Cechy: | VGA 2xHDMI 2xDP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.60 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | D-Sub: 48 - 144 Hz, DP 48 - 165 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 85% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Power Cable C13, Kabel Displayport (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 536,1 x 421,2 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 536,1 x 321 x 68,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.84 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, DP 1.2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI/D-Sub: 48-144 | DP: 48-165 |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.