Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50H0
Kod producenta: UAP-AC-M-PRO-5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0817882020558
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 3230.30
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 22 dBm
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 8 dBi
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Wewnętrzna - 3 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 60,2 x 181,2 x 343,2
Waga (kg): 0.633
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh Pro WiFi AC1750 3x3 MIMO 5-Pack
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: !!! Zestaw 5 sztuk !!! BEZ ZASILACZY !!!
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5059 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh Pro WiFi AC1750 3x3 MIMO 5-Pack |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Odpinana antena: | Nie |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 8 dBi |
| Moc wyjściowa: | 22 dBm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Waga (kg): | 0.633 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Izolacja klientów sieci bezprzewodowej |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 60,2 x 181,2 x 343,2 |
| Informacje dodatkowe: | !!! Zestaw 5 sztuk !!! BEZ ZASILACZY !!! |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 3230.30 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh Pro WiFi AC1750 3x3 MIMO 5-Pack |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 22 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 8 dBi |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Izolacja klientów sieci bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 60,2 x 181,2 x 343,2 |
| Waga (kg): | 0.633 |
| Informacje dodatkowe: | !!! Zestaw 5 sztuk !!! BEZ ZASILACZY !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.