Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMEJIP0000F0
Kod producenta: CS-BC2 (2MP)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6941545609201
Wymiary [G x S x W] (mm): 51,3 x 39,1 x 39,1 mm
Informacje dodatkowe: Waga: Bez zatrzasku: 85,6 g
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 5 m
Format kompresji: H.264
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli
Minimalne oświetlenie: 0 Lux
Wyjście audio: Nie
Tryb nocny: Tak
Kąt widzenia poziomy (H): 100.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 85.00 stopni
Wejście mikrofonowe: Nie
Wbudowany mikrofon: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 387 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 100.00 stopni |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 85.00 stopni |
| Wyjście audio: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wejście mikrofonowe: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 51,3 x 39,1 x 39,1 mm |
| Tryb nocny: | Tak |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 5 m |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Format kompresji: | H.264 |
| Informacje dodatkowe: | Waga: Bez zatrzasku: 85,6 g |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.