Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD320040
Kod producenta: VA3209-2K-MHD
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 0766907017946
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714 x 428 x 59
Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1
Częstotliwość odchylania poziomego: 15-120
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: UkrSEPRO
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: 24-75
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 714 x 520 x 231
Informacje dodatkowe: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Wielkość plamki: 0.273 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.30
Waga bez podstawy (kg): 6.10
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2,5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15-120
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 24-75
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1180 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.273 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 24-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15-120 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UkrSEPRO |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2,5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 714 x 520 x 231 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 714 x 428 x 59 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.10 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 24-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15-120 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.