Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMEJIP0000K0
Kod producenta: BM1 Peachy Bunny
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6941545611693
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 5 m
Interfejs komunikacyjny: microSD
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli
Minimalne oświetlenie: 0 Lux
Typ zasilania: 5V
Tryb nocny: Tak
Wymiary [G x S x W] (mm): 249 x 50 x 67
Informacje dodatkowe: Waga netto: 118 g
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 542 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny: | microSD |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 249 x 50 x 67 |
| Tryb nocny: | Tak |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 5 m |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Typ zasilania: | 5V |
| Informacje dodatkowe: | Waga netto: 118 g |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.