Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD2700I0
Kod producenta: G27F 2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331836306
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.00 W
Nasycenie kolorów: 130% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Power cable/HDMI cable/USB cable/QSG/Warranty card
Typ matrycy: SS IPS
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Voltage: 19VDC 3.42A
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 615.11 x 367,35 x 42,21
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 615.11 x 535,66 x 193,63
Wielkość plamki: 0.311 mm
Waga z podstawą (kg): 5.20
Waga bez podstawy (kg): 3.50
Kontrast statyczny: 1000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1075 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | SS IPS |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 130% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power cable/HDMI cable/USB cable/QSG/Warranty card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 615.11 x 535,66 x 193,63 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 615.11 x 367,35 x 42,21 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.50 |
| Informacje dodatkowe: | Voltage: 19VDC 3.42A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.