Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBDIKIBZ4060
Kod producenta: DCS 2802KT EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Rodzaj kamery: Naścienna, sufitowa, wolnostojąca
Interfejs komunikacyjny: microSD
Efektywna liczba pikseli [MPix]: 2
Zasięg podczerwieni: 8 m
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli
Minimalne oświetlenie: 0 Lux
Zastosowanie kamery: Wewnątrz budynków
Typ zasilania: DC 5V/2A
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s
Ilość portów USB: 1 szt.
Kąt widzenia poziomy (H): 115.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 64.00 stopni
Wejście mikrofonowe: Nie
Wbudowany mikrofon: Tak
Kolor obudowy: Biały (White)
Strona o towarze: https://eu.dlink.com/pl/pl/products/dcs-2802kt-eu-mydlink-pro-wire-free-camera-kit
Wymiary [G x S x W] (mm): 85 x 66 x 85
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: D-LINK
Opis ogólny: System monitoringu D-Link DCS 2802KT EU z 2 kamerami
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Kamery
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: - Certifications: CE, CE LVD
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Kamery, elektroniczne nianie
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1319.73
Baza SCIP: Nie
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 8 m
Format kompresji: JPEG
Kąt widzenia diagonalny (D): 140.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1905 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | D-LINK |
| Nazwa typu: | Kamery |
| Opis ogólny: | System monitoringu D-Link DCS 2802KT EU z 2 kamerami |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Efektywna liczba pikseli [MPix]: | 2 |
| Wejście mikrofonowe: | Nie |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 115.00 stopni |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 64.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D): | 140.00 stopni |
| Interfejs komunikacyjny: | microSD |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 85 x 66 x 85 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Zastosowanie kamery: | Wewnątrz budynków |
| Rodzaj kamery: | Naścienna, sufitowa, wolnostojąca |
| Format kompresji: | JPEG |
| Zasięg podczerwieni: | 8 m |
| Typ zasilania: | DC 5V2A |
| Informacje dodatkowe: | - Certifications: CE, CE LVD |
| Strona o towarze: | https://eu.dlink.com/pl/pl/products/dcs-2802kt-eu-mydlink-pro-wire-free-camera-kit |
| Producent: | D-LINK |
| Nazwa typu: | Kamery |
| Opis ogólny: | System monitoringu D-Link DCS 2802KT EU z 2 kamerami |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Efektywna liczba pikseli [MPix]: | 2 |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 115.00 stopni |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 64.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D): | 140.00 stopni |
| Interfejs komunikacyjny: | microSD |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 1319.73 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Grupa towarowa: | Smart HomeKamery, elektroniczne nianie |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 85 x 66 x 85 |
| Rodzaj kamery: | Naścienna, sufitowa, wolnostojąca |
| Zasięg podczerwieni: | 8 m |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Zastosowanie kamery: | Wewnątrz budynków |
| Typ zasilania: | DC 5V/2A |
| Format kompresji: | JPEG |
| Informacje dodatkowe: | - Certifications: CE, CE LVD |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeKamery, elektroniczne nianie |
| Strona o towarze: | https://eu.dlink.com/pl/pl/products/dcs-2802kt-eu-mydlink-pro-wire-free-camera-kit |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 8 m |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.