Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD150020
Kod producenta: 90LM07I1-B01370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081309451
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 357,9 x 224,8 x 11,5
Wielkość plamki: 0.179 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 1.09
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: Mini HDMI
Wbudowane głośniki: 2 x 1W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 7.60 W
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: WiFi : Yes(Embedded)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2350 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Złącza zewn.: | Mini HDMI |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 1W |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 7.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 357,9 x 224,8 x 11,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.09 |
| Informacje dodatkowe: | WiFi : Yes(Embedded) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.