Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD2408K0
Kod producenta: 24M2N3200A/00
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 8712581805814
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 165
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 325 x 55
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, HDCP 1.2, HDCP 2.2
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 515 x 261
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.56
Waga bez podstawy (kg): 2.76
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.70 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 110% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Format obrazu: 16:9
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 200
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 707 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 110% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 515 x 261 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 325 x 55 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Waga z podstawą (kg): | 4.56 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.76 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, HDCP 1.2, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.