Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUIBZKBA0030
Kod producenta: ZIC2500W12CMFA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443051978
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 85
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Waga (kg): 1.750
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 20.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: iBOX
PFC: Pasywne
Opis ogólny: Zasilacz ATX 2.2 o mocy 500W.
Opakowanie: OEM
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 76.25
Cechy: 500W
Baza SCIP: Nie
Maks. głośność: 20.0 dB
Złącza zasilacza: MOLEX 4 szt., SATA 3 szt., ATX 12V 1 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 146 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | iBOX |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 2.2 o mocy 500W. |
| Cechy: | 500W |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| PFC: | Pasywne |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Waga (kg): | 1.750 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 85 |
| Złącza zasilacza: | MOLEX 4 szt., SATA 3 szt., ATX 12V 1 szt. |
| Maks. głośność: | 20.0 dB |
| Producent: | iBOX |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 2.2 o mocy 500W. |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 20.00 |
| Cena netto: | 76.25 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Pasywne |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Złącza zasilacza: | MOLEX 4 szt., SATA 3 szt., ATX 12V 1 szt. |
| Maks. głośność: | 20.0 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 85 |
| Waga (kg): | 1.750 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Opakowanie: | OEM |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.