Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: BUIBZKBA0100
Kod producenta: ZIA500W14CMBOX
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901443056270
Złącza zasilacza: MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt.
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Waga (kg): 1.035
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 10.0000
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: iBOX
PFC: Pasywne
Opis ogólny: Zasilacz ATX 2.03 o mocy 500W.
Opakowanie: OEM
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Informacje dodatkowe: https://ibox.pl/zasilacze/2344-aurora-500w.html
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 112.02
Cechy: 500W
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 200 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | iBOX |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 2.03 o mocy 500W. |
| Cechy: | 500W |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| PFC: | Pasywne |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Waga (kg): | 1.035 |
| Złącza zasilacza: | MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt. |
| Informacje dodatkowe: | https://ibox.pl/zasilacze/2344-aurora-500w.html |
| Producent: | iBOX |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 2.03 o mocy 500W. |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 10.0000 |
| Cena netto: | 112.02 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Pasywne |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Złącza zasilacza: | MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt. |
| Waga (kg): | 1.035 |
| Opakowanie: | OEM |
| Informacje dodatkowe: | https://ibox.pl/zasilacze/2344-aurora-500w.html |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.