Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUQTZKEA0040
Kod producenta: ATX 350W BULK
Stan magazynowy: 16 szt.
Kod EAN: 5908260279875
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 350 W
Informacje dodatkowe: Kolor: szary
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 63.20
Cechy: 350W
Baza SCIP: Nie
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 mm (D) x 140 mm (Sz) x 86 mm (W)
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 1.800
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 7.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Qoltec
PFC: Pasywne
Opis ogólny: Zasilacz ATX Qoltec
Opakowanie: Bulk
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 131 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Qoltec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX Qoltec |
| Cechy: | 350W |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| PFC: | Pasywne |
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Waga (kg): | 1.800 |
| Informacje dodatkowe: | Kolor: szary |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Opakowanie: | Bulk |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 mm (D) x 140 mm (Sz) x 86 mm (W) |
| Producent: | Qoltec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX Qoltec |
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 7.00 |
| Cena netto: | 63.20 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Pasywne |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 mm (D) x 140 mm (Sz) x 86 mm (W) |
| Waga (kg): | 1.800 |
| Opakowanie: | Bulk |
| Informacje dodatkowe: | Kolor: szary |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.