Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKEA0030
Kod producenta: PSF-400B
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 4710713234499
Średnica wentylatora: 80 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: Bulk
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Informacje dodatkowe: PFC: Active PFC (0,9)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: SATA: 2x 450/150, Molex/Floppy: 450/150/150/150
Certyfikat: ErP
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 15A; +3,3V: 16A; +12V1: 30A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 1.490
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 275 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | ErP |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 80 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 15A; +3,3V: 16A; +12V1: 30A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Długość kabli: | SATA: 2x 450/150, Molex/Floppy: 450/150/150/150 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.490 |
| Opakowanie: | Bulk |
| Informacje dodatkowe: | PFC: Active PFC (0,9) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.