Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKET0010
Kod producenta: GPF-350P
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 4710713230439
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 16A; +3,3V: 16A; +12V1: 15A; +12V2: 15A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,0A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 175 x 86 x 65
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Średnica wentylatora: 80 mm
Standard zasilacza: TFX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: Bulk
Maksymalna moc zasilacza: 350 W
Informacje dodatkowe: PFC: Active PFC (0,9)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Molex/Floppy: 350/150/150
Certyfikat: ErP
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 230 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 350 W |
| Standard zasilacza: | TFX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | ErP |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 80 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 16A; +3,3V: 16A; +12V1: 15A; +12V2: 15A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,0A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Długość kabli: | Molex/Floppy: 350/150/150 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 175 x 86 x 65 |
| Opakowanie: | Bulk |
| Informacje dodatkowe: | PFC: Active PFC (0,9) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.