Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUQTZKBA0190
Kod producenta: 50350
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901878503509
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 267 x 111 x 63 mm
Średnica wentylatora: 60 mm
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 1850 W
Informacje dodatkowe: Bezpiecznik: 25 A
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Platinum
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 703 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1850 W |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat: | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 60 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 267 x 111 x 63 mm |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Bezpiecznik: 25 A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.