Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILMEUROU0011
Kod producenta: AC10
Stan magazynowy: 19 szt.
Kod EAN: 6935364088040
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Technologia Inteligent mesh: Tak
4G: Nie
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Nie
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 4
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11a
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA2,WPA-PSK,WPA2-PSK,WEP
Prąd wyjściowy: 0,85 A
Napięcie operacyjne: 9 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
3G: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
Typ produktu: Router biurkowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 82 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość anten: | 4 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Prąd wyjściowy: | 0,85 A |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne: | 9 V |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA2,WPA-PSK,WPA2-PSK,WEP |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.