Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILMEUACC0005
Kod producenta: Halo H30G(3-pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6957939000721
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Głębokość produktu: 88 mm
Szerokość produktu: 88 mm
Kabel Ethernet: Tak
Wysokość produktu: 88 mm
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Kolor produktu: Biały
Funkcje kontroli rodzicielskiej: Filtr zawartości, Pause the Internet, Kontrola czasu
Liczba urządzeń w zestawie: 3 szt.
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Dynamiczny adres IP: Tak
Kabel sieciowy: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): Y
Stałe IP: Tak
Liczba dołączonych produktów: 3 szt.
Kontrola rodzicielska: Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 400 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11v,IEEE 802.11r,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11k,IEEE 802.11n
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA2-PSK
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85171800
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Typ anteny: Wewnętrzny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 338 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 400 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): | Y |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85171800 |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej: | Filtr zawartości, Pause the Internet, Kontrola czasu |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Przycisk reset: | Tak |
| Szerokość produktu: | 88 mm |
| Wysokość produktu: | 88 mm |
| Głębokość produktu: | 88 mm |
| Liczba dołączonych produktów: | 3 szt. |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 3 szt. |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11v,IEEE 802.11r,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11k,IEEE 802.11n |
| Stałe IP: | Tak |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.