Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0078
Kod producenta: EAP613
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4895252500516
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 90 °C
BeamForming: Tak
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Pobór mocy: 9,6 W
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Głębokość produktu: 160 mm
Metoda rozszerzenia obrazu: OFDMA
Szerokość produktu: 160 mm
Pobór mocy (max): 10,6 W
Wysokość produktu: 33,6 mm
Zestaw do montażu: Tak
Kolor produktu: Biały
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1775 Mbit/s
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 1201 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 16
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 574 Mbit/s
Obsługa sieci VLAN: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Ilość anten: 4
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac
Przycisk reset: Tak
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Sterowanie pasmem: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SNMPv2,WPA,WPA3,SNMP,WPA2,SNMPv3,HTTPS
Airtime Fairness (ATF): Tak
Diody LED: Tak
Funkcje zarządzania: Omada
Ilość sztuk: 1
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Limit częstotliwości: Tak
MIMO: Tak
Prąd wejściowy: 1 A
Typ MIMO: Multi User MIMO
Automatyczny wybór kanału: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres napięcia DC: 12 V
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 0 - 40%
6 GHz: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 431 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Metoda rozszerzenia obrazu: | OFDMA |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1775 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Airtime Fairness (ATF): | Tak |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 1201 Mbit/s |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Moc nadawcza (FCC): | <25 dBm (2.4 GHz); <25 dBm (5 GHz) |
| Moc nadawcza (CE): | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz band1/2, EIRP); <25 dBm (5 GHz band3) |
| 6 GHz: | Nie |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | Tak |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 160 mm |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Wysokość produktu: | 33,6 mm |
| Ilość wsparć SSID: | 16 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | SNMPv2,WPA,WPA3,SNMP,WPA2,SNMPv3,HTTPS |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Funkcje zarządzania: | Omada |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Prąd wejściowy: | 1 A |
| Pobór mocy: | 9,6 W |
| Pobór mocy (max): | 10,6 W |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 90 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 40% |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.