Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0151
Kod producenta: EX520
Stan magazynowy: 16 szt.
Kod EAN: 4897098684795
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a
Serwer DHCP: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Klient DHCP: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Głębokość produktu: 135 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0
Szerokość produktu: 260,2 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: Tak
Wysokość produktu: 41,6 mm
Przekazywanie VPN: Tak
zapobieganie atakom DoS: Tak
Kolor produktu: Czarny
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Prąd wejściowy: 1,5 A
Napięcie: 12 V
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Przycisk WPS: Tak
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Dołączona antena: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Zabezpieczenie firewall: SPI
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,SSID,WPA,WPA3
Dostęp do harmonogramu: Tak
Rodzaj zasilania: DC
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Lampka kontrolna: Tak
5G: Nie
Wbudowany wyłącznik: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Obsługuje VPN: PPTP, OpenVPN, IPSec
Technologia Inteligent mesh: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Technologia MU-MIMO: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Zasilacz sieciowy: Tak
4G: Nie
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
3G: Nie
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
DSL WAN: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Gniazdo karty SIM: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Ethernet WAN: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Ilość anten: 4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 294 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Szerokość produktu: | 260,2 mm |
| Głębokość produktu: | 135 mm |
| Wysokość produktu: | 41,6 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,SSID,WPA,WPA3 |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| zapobieganie atakom DoS: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Technologia MU-MIMO: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac |
| Przekazywanie VPN: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Dołączona antena: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 3000 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ilość anten: | 4 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Prąd wejściowy: | 1,5 A |
| Napięcie: | 12 V |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 5G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.