Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILMEUROU0015
Kod producenta: MR80X
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6957939000646
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Kolor produktu: Czarny
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax
Typ produktu: Router biurkowy
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Radio bezprzewodowe: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall, IP and MAC Address Binding
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2,WEP
Wyzwalanie portów: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Diody LED: LAN, Sieć WAN
Obsługuje VPN: OpenVPN, PPTP supported
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Serwer VPN: OpenVPN, PPTP
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Funkcjonalność NAT: Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ
Zasilacz sieciowy: Tak
5G: Nie
3G: Nie
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Typ połączenia WAN: RJ-45
Typ anteny: Zewnętrzny
4G: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
DSL WAN: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b
Gniazdo karty SIM: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 4
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Port USB: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Serwer DHCP: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Klient DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 2402 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 574 Mbit/s
Głębokość produktu: 171,6 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3000 Mbit/s
Szerokość produktu: 208,8 mm
Przekierowanie portów: Tak
Wysokość produktu: 41,7 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 155 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Obsługuje VPN: | OpenVPN, PPTP supported |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | LAN, Sieć WAN |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Szerokość produktu: | 208,8 mm |
| Wysokość produktu: | 41,7 mm |
| Głębokość produktu: | 171,6 mm |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2,WEP |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Radio bezprzewodowe: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Serwer VPN: | OpenVPN, PPTP |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 3000 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| 5G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.