Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLACC0108
Kod producenta: EAP725-Wall
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 8885020626353
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s,10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Głębokość produktu: 40 mm
Szerokość produktu: 86 mm
Airtime Fairness (ATF): Tak
Wysokość produktu: 143 mm
Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): Tak
Kolor produktu: Biały
6 GHz: Nie
Liczba użytkowników: 250 użyt.
BeamForming: Tak
Pobór mocy (max): 17 W
Zestaw do montażu: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 5012 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 2882 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 16
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 688 Mbit/s
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Ilość anten: 4
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.3at
Przycisk reset: Tak
Diody LED: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość sztuk: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 679 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| BeamForming: | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.3at |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 2500 Mbit/s,10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 2882 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 5012 Mbit/s |
| Airtime Fairness (ATF): | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Liczba użytkowników: | 250 użyt. |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 688 Mbit/s |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | Tak |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Pobór mocy (max): | 17 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Głębokość produktu: | 40 mm |
| Wysokość produktu: | 143 mm |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Ilość wsparć SSID: | 16 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość anten: | 4 |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.