Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD3200T0
Kod producenta: LS32BM80PUUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094364682
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, kabel USB-C
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Kolor obudowy: Różowy (Pink)
Informacje dodatkowe: Eye Saver Mode, HDR10
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +15°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 713,4 x 418,8 x 22,3
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: CE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 713,4 x 575,2 x 203,8
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.40
Waga bez podstawy (kg): 6.70
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: USB Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3590 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | USB Type-C |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Różowy (Pink) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający, kabel USB-C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 713,4 x 575,2 x 203,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 713,4 x 418,8 x 22,3 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.70 |
| Informacje dodatkowe: | Eye Saver Mode, HDR10 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.