Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUKRZKBA0000
Kod producenta: KRX0117
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903018664248
Waga (kg): 1.340
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Opakowanie: BOX
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Kondensatory: Japońskie
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Natężenia zasilacza: Obciążenie maks. dla 3,3 V i 5 V [W]: 100
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 506 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | Obciążenie maks. dla 3,3 V i 5 V [W]: 100 |
| Modularność: | modularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.340 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Kondensatory: Japońskie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.