Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUMIZKBA00A0
Kod producenta: 306-7ZP8C11-CE0
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377084277
Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Molex Peripheral
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Input Frequency: 47Hz ~ 63Hz
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 485 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| Wtyczka zasilania: | Molex Peripheral |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Input Frequency: 47Hz ~ 63Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.