Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUEEZKBA0000
Kod producenta: ECB500AWT
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4713157724946
Maks. głośność: 30.7 dB
Natężenia zasilacza: 10A
Złącza zasilacza: FDD 1x
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 140x150x86
Waga (kg): 1.500
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 87% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 319 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Opakowanie: | BOX |
| Waga (kg): | 1.500 |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | FDD 1x |
| Maks. głośność: | 30.7 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140x150x86 |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 87% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | 10A |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.