Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA07S0
Kod producenta: GPU-750FC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263076083
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 367.87
Cechy: 750W;80+Gold
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/chieftronic-pl/powerplay-gold/gpu-750fc.html
Natężenia zasilacza: +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 62,5A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 2.440
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec GPU-750FC 750W ATX 140mm 80+Gold aPFC
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Informacje dodatkowe: Typ obudowy: PS II
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: SATA: 3x 800/150/150, MOLEX: 700/150/150/150
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 571 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPU-750FC 750W ATX 140mm 80+Gold aPFC |
| Cechy: | 750W;80+Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| PFC: | Aktywne |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 2.440 |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Informacje dodatkowe: | Typ obudowy: PS II |
| Długość kabli: | SATA: 3x 800/150/150, MOLEX: 700/150/150/150 |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 62,5A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/chieftronic-pl/powerplay-gold/gpu-750fc.html |
| Producent: | Chieftec |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 367.87 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPU-750FC 750W ATX 140mm 80+Gold aPFC |
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 62,5A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Długość kabli: | SATA: 3x 800/150/150, MOLEX: 700/150/150/150 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 2.440 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Typ obudowy: PS II |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/chieftronic-pl/powerplay-gold/gpu-750fc.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.