Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: TABSA1TZA0542
Kod producenta: SM-X930NZAREUE
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 8806097711414
NFC: Nie
Kolor produktu: Szary
Akcelerometr: Tak
Pojemność baterii: 11600 mAh
Żyroskop: Tak
Typ matrycy: AMOLED
Rysik: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Czujnik Halla: Tak
Przekątna ekranu: 14,6"
Wyjmowana bateria: Nie
Klasa odporności na powtarzające się upadki: E
Czytnik linii papilarnych: Tak
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Trwałość baterii (liczba cykli): 1200
Platforma: Android
Klasa łatwości naprawy: C
Zasilanie USB: Tak
Czas pracy baterii na cykl: 5670,6 min
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Wymagana moc ładowania (maks): 45 W
Magnetometer: Tak
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 23 h
Port ładowania USB typu C: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Wyrzutnik karty SIM: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Zasilacz sieciowy: Nie
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Przednia kamera: Tak
Wi-Fi Direct: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Pamięć RAM: 12 GB
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB
Przewody: USB Type-C na USB Type-C
Lokalizacja pozycji: Tak
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax)
Nagrywanie wideo: Tak
Wersja Bluetooth: 5.4
Klasa wydajności energetycznej: G
Maksymalne taktowanie procesora: 3,73 GHz
Wtyk słuchawek: USB
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Liczba rdzeni procesora: 8
Galileo: Tak
Wi-Fi: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Bluetooth: Tak
BeiDou: Tak
Głębokość produktu: 5,1 mm
GLONASS: Tak
Szerokość produktu: 326,3 mm
GPS: Tak
Wysokość produktu: 208,5 mm
Pamięć wbudowana: 256 GB
Stopień ochrony IP: IP68
Waga produktu: 692 g
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5466 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,73 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 45 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Waga produktu: | 692 g |
| Wysokość produktu: | 208,5 mm |
| Szerokość produktu: | 326,3 mm |
| Głębokość produktu: | 5,1 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Magnetometer: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Przewody: | USB Type-C na USB Type-C |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Platforma: | Android |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Wtyk słuchawek: | USB |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 23 h |
| Pojemność baterii: | 11600 mAh |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Wi-Fi: | Tak |
| Klasa łatwości naprawy: | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki: | E |
| Czas pracy baterii na cykl: | 5670,6 min |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Trwałość baterii (liczba cykli): | 1200 |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.