Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0538
Kod producenta: SM-X406BZAPEUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806097638315
Wymagana moc ładowania (maks): 25 W
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Magnetometer: Tak
Indeks naprawialności: 7.1
Port ładowania USB typu C: Tak
Generacja sieci mobilnej: 5G
Profile Bluetooth: HSP,PAN,AVRCP,PBAP,DI,HFP,A2DP,OPP,HOGP,HID
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Nie
Układ: Ciemnopopielaty
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Obsługiwane formaty audio: Mid,RTX,OGG,XMF,M4A,MXMF,WAV,AWB,RTTTL,MIDI,AMR,OGA,OTA,AAC,IMY,3GA
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Obsługiwane formaty plików wideo: 3G2,MKV,MP4,FLV,AVI,3GP,WEBM,M4V
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Wi-Fi Direct: Tak
Przednia kamera: Tak
Łączność z siecią komórkową: Tak
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Pamięć RAM: 8 GB
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB
Przewody: USB Type-C
Lokalizacja pozycji: Tak
Rozdzielczość: 2112 x 1320 px
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Klasa wydajności energetycznej: F
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,802.11b
Wtyk słuchawek: USB
Wersja Bluetooth: 5.3
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Maksymalne taktowanie procesora: 2,4 GHz
Galileo: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
BeiDou: Tak
GLONASS: Tak
Taktowanie procesora: 2 GHz
GPS: Tak
Wi-Fi: Tak
Pamięć wbudowana: 256 GB
Bluetooth: Tak
Stopień ochrony IP: IP42
Głębokość produktu: 6,6 mm
NFC: Nie
Szerokość produktu: 254,3 mm
Akcelerometr: Tak
Wysokość produktu: 165,8 mm
Żyroskop: Tak
Rozdzielczość wideo: 3840 x 2160 px
Waga produktu: 524 g
Rysik: Tak
Klasa odporności na powtarzające się upadki: E
Kolor produktu: Szary
Czujnik Halla: Tak
Trwałość baterii (liczba cykli): 2000
Pojemność baterii: 8000 mAh
Wyjmowana bateria: Nie
Klasa łatwości naprawy: C
Typ matrycy: TFT
Czas pracy baterii na cykl: 5262 min
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Wymagana moc ładowania (min): 15 W
Przekątna ekranu: 10,9"
Platforma: Android
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1840 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Głębokość produktu: | 6,6 mm |
| Szerokość produktu: | 254,3 mm |
| Wysokość produktu: | 165,8 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,802.11b |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Magnetometer: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 2112 x 1320 px |
| Przekątna ekranu: | 10,9" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Typ matrycy: | TFT |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Platforma: | Android |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Waga produktu: | 524 g |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 25 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min): | 15 W |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Szary |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Wtyk słuchawek: | USB |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Pojemność baterii: | 8000 mAh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Nie |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Indeks naprawialności: | 7.1 |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Profile Bluetooth: | HSP,PAN,AVRCP,PBAP,DI,HFP,A2DP,OPP,HOGP,HID |
| Wi-Fi: | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | Mid,RTX,OGG,XMF,M4A,MXMF,WAV,AWB,RTTTL,MIDI,AMR,OGA,OTA,AAC,IMY,3GA |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3G2,MKV,MP4,FLV,AVI,3GP,WEBM,M4V |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki: | E |
| Klasa łatwości naprawy: | C |
| Czas pracy baterii na cykl: | 5262 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli): | 2000 |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Stopień ochrony IP: | IP42 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.